GİZLİLİK POLİTİKASI HALI YIKAMA

Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikası, haliyikama.info.tr web sitesi ve içeriği hakkında bilgi vermek ve ziyaretçiler hakkında aydınlatıcı bilgiler içermektedir.

haliyikama.info.tr, Google Adsense, Google Analytics ve bu hizmetlerinin paralelinde yer alan Google hizmetlerini kullanmaktadır veya kullanabilir. Lütfen Google hizmetleri ile ilgili gizlilik politikaları ve hizmet şartlarını aşağıdaki linklerden okuyunuz.

Üyelik Sistemi şu an aktif değildir. Aktif olduğunda gizlilik politikamızda bilgi verilecektir.

Websitemizde Google,Yandex,Microsoft,Facebook,Addthis gibi üçüncü taraf sağlayıcıların reklamları, hizmetleri ve/veya üyelik sistemlerinin entegrasyon apileri kullanılabilir. Bu hizmetleri kullandığımız sağlayıcıların gizlilik politikaları ve hizmet şartlarını bu siteye giren ziyaretçiler kabul etmiş sayılır.

Haliyikama.info.tr bilgi toplama ve değerlendirme işlemleri için Google Inc. (Google) tarafından sağlanan Google Analytics hizmetini kullanmaktadır.

Kişisel Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olunduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.


Aklınıza takılan bir sorunuz olursa lütfen info@haliyikama.info.tr adresinden bizimle bağlantıya geçiniz.